Wykończenia wnętrz


Zmieniamy Twoje pragnienia w nową rzeczywistość


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wraz z Pracownią Architektury Wnętrz , stworzyliśmy unikatową ofertę wykończeniową. Dzięki współpracy z Architektem zyskujesz kompleksową obsługę, precyzyjnie dostosowaną do Twoich potrzeb. Pomysłowe aranżacje, inspirujące wnętrza, ponadczasowe rozwiązania. Odkryj nowe możliwości i żyj tak jak chcesz, a Majnimo zatroszczy się o resztę.

Studio architektury wnętrz funkcjonujące w branży od ponad 20 lat tworzone przez kilkuosobowy zgrany zespół, gdzie każdy specjalizuje się w innej dziedzinie, stylach wnętrzarskich, lub zakresach prac projektowych. Wykonujemy wizualizacje wyszczególnionych przez Ciebie pomieszczeń oraz komplety rysunków od etapu koncepcyjnego, przez szczegółowe rysunki techniczne, aż do indywidualnych projektów mebli. Dla nas ważne jest, aby każde wnętrze było estetyczne, ergonomiczne oraz jedyne w swoim rodzaju. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i na miarę jego potrzeb tworzymy funkcjonalne projekty charakteryzujące się oryginalnością oraz ponadczasowym designem.
 

Jak to działa?


Wykończenie mieszkania w 5 krokach

{1

Podpisanie umowy

Po zapoznaniu się z naszymi pakietami i wyborze odpowiedniego dla Ciebie – podpisujesz umowę. Możesz zrobić to osobiście podczas spotkania z Architektem lub przesłać nam podpisany skan. 

{2

Spotkanie z architektem

Dzielisz się z nami swoimi oczekiwaniami i inspiracjami. Wspólnie wybieramy styl projektu oraz pakiet usług dopasowany do Twoich oczekiwań i budżetu.

{3

Prezentacja projektu

Przedstawiamy Ci projekt Twojego mieszkania i omawiamy go – mailowo lub telefonicznie. W tym etapie ustalamy wszystkie najistotniejsze szczegóły projektu i realizacji.

{4

Realizacja projektu

Zostawiasz urządzenie mieszkania w naszych rękach. Przekazujesz nam klucze i czekasz na telefon, kiedy wszystko będzie skończone. Nie uczestniczysz w procesie realizacji – wtedy masz czas dla siebie.

{5

Odbiór

Odbierasz swoje wymarzone mieszkanie. Podpisujesz protokół odbioru, potwierdzasz realizację zgodną z umową i żyjesz długo i szczęśliwie w swoim nowym, zjawiskowym mieszkaniu.

ZOBACZ JAK MOŻESZ MIESZKAĆ

ZALETY PROGRAMU POD KLUCZ

Oszczędność

Na wszystkich produktach i usługach, które Ci dostarczymy oszczędzasz 15%.  Trzymamy się również ustalonego budżetu – w procesie wykończeniowym nie pojawią się żadne nieprzewidziane koszty.

Elastyczność

Masz wybór – przygotowaliśmy aż 3 pakiety wykończeniowe, o różnym poziomie zaangażowania z naszej strony. To Ty decydujesz, jakiej pomocy od nas oczekujesz – my Ci ją zapewnimy. Niezależnie od wyboru pakietu – zawsze pracujesz z profesjonalnym architektem. 

Kontrola

To Twoje mieszkanie i Twoje pieniądze – dlatego masz pełną kontrolę nad procesem. Przedstawimy Ci szczegółowy kosztorys, zagwarantujemy niezmienną cenę i najwyższej jakości realizację. Po naszej stronie pozostaje nadzór, organizacja dostaw oraz dobór najlepszych materiałów.

Czas

Gwarantujemy dotrzymywanie terminów realizacji naszych zobowiązań. Prace zostaną przeprowadzone w ustalonym terminie, bez angażowania Twojego czasu. Możesz wykorzystać go w przyjemniejszy sposób.

Gwarancja

Znamy się na swojej pracy i gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych usług. Dlatego otrzymujesz 5-letnią rękojmię na wykonane prace oraz gwarancję producentów na użyte materiały. W całym procesie towarzyszy Ci architekt i inspektor budowlany.

Zapoznaj się z dodatkowymi materiałami

Wybierz program dla siebie

ECO

od 1150 PLN/m2 brutto. PAKIET ECO. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wykończyć mieszkanie w umiarkowanym budżecie.

więcej
LIFE

Pakiet Life - od 1250 PLN/m2 brutto. Zawiera bogatszą gamę produktów i kolorów, dając większe możliwości przy aranżacji własnego stylu.

więcej
COMFORT

Pakiet Comfort - od 1500 PLN/m2 brutto. Skierowany do osób ceniących możliwość wyboru oraz niebanalne rozwiązania dopasowane do ich wyszukanych gustów.

więcej

Skontaktuj się z nami

+48 600 393 171

marta.wojsa@mwluxurydesign.com

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.